7 yaşındaki cesur çocuk, hastalıklı suçlarını ifşa ettikten sonra kötü kreş işçisinin paedosunu devirmeye nasıl yardım etti?


YEDİ yaşındaki bir çocuk, özel bir çocuk bakım merkezinde çalışan hasta bir paedonun korkunç istismarını ifşa ettiği için övüldü.

35 yaşındaki Bronte John Ciracovitch Çarşamba günü 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve bunun en az 11’ini çekmesi gerekiyor.

Bronte John Ciracovitch, hastalık suçlarından 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı

2

Bronte John Ciracovitch, hastalık suçlarından 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Üç çocuk babası, beş tesisi işleten hükümet dışı çocuk bakım merkezi Child Care Services Australia için çalıştı.

Adelaide’nin kuzey banliyölerindeki çocuk bakım merkezinde en az sekiz yıl çalışmıştı.

Pedofil, yedi yaşındaki cesur bir kurbanının annesine başına gelenleri anlatması ve Ciracovitch’in kendisini üç ayrı olayda taciz ettiğini iddia etmesi üzerine 2020’de tutuklandı.

Yargıç Tim Heffernan, “Bu çocuğun annesi bu hikayede onu doğru bir şekilde bir kahraman olarak tanımlıyor, sizi ifşa etme cesareti gösterdi” dedi. Adelaide Reklamvereni.

Rusya'nın en büyük gaz sahasındaki gizemli cehennem Avrupa'nın gaz arzını vurabilir
Çin, insansız hava araçları ve bir milyon askerle Tayvan'a nasıl saldırabilir?

“Suçun sadece durdu çünkü [that boy] annesine ne yaptığınızı söyleme cesaretini gösterdiniz” diye ekledi.

Adelaide Sulh Ceza Mahkemesi, adının ve imajının gizlenmesi için hiçbir neden olmadığına karar verdikten sonra Mart 2021’de seks suçlusunun maskesi düştü.

Ciracovitch’in tutuklanmasının ardından polis, bir dava oluşturmak için çocukları kuzey Adelaide’deki merkeze giden 180 aileyle temasa geçerek, çocuk bakıcısı aleyhindeki iddialar hakkında onları uyardı.

Bir ebeveyn, “Midem düştü… Hayır, olamaz gibiydim” dedi. Yedi Haber Ciracovitch’in tutuklandığını öğrendiği an hakkında.

“Kendimi tamamen hasta hissettim, ihanete uğramış hissettim… Bir daha asla güvenmeyeceğim. [My son] Bir yaşına girdiğinde merkeze gitti ve ben ne olduğunu ve tutuklamayı öğrendiğimde hemen ayrıldı.”

Suçlu, birden fazla çocuk istismarı ve çocuk istismarı suçlamasını kabul etti, ancak ceza indirimi için Adelaide Bölge Mahkemesine yalvardı.

Mahkeme, çocuk bakım merkezinde bazı suçları dinleyerek, erkek arkadaşı tarafından cep telefonuyla görüntülenen dört yaşındaki bir erkek çocuğu da dahil olmak üzere evinde aşağılık saldırılar gerçekleştirdi.

Başka bir davada Ciracovitch, Ekim 2021’de bir çocukla yasa dışı cinsel ilişki sürdürmekten suçlu bulundu, ancak daha önce çocuk istismarı materyali üretmekten veya üretmek için adımlar atmaktan da suçlu bulundu.

O sırada, çocuk istismarı materyali bulundurmaktan iki suçlamadan da memnundu.

35 yaşındaki (şimdiki eski) erkek arkadaşı Kane Graham Rockley suçlandı dört yaşındaki çocuğun tacizini filme almaya yardım etmekten.

Ciracovitch, bu hafta 14 yıl hapis cezasına çarptırılana kadar gözaltında kaldı.

Ancak Çarşamba günü verilen kararda Yargıç Heffernan, Ciracovitch’in kurbanlarından veya ailelerinden nasıl özür dilemediğini vurguladı.

Yargıç ayrıca sapığın daha önce Rockley’nin suça karıştığı iddia edildiği için sorumluluğunu hafife almaya çalıştığını da kaydetti.

40 şişe Fabulosa'yı satışa çıkardım - insanlar tükendi diye inliyor
Evimizin önüne bir 5G direği dikildi… dev bir seks oyuncağına benziyor

Yargıç Heffernan, “Suçluluğunuzu kabul etmenize rağmen, yalnızca sınırlı vicdan azabı ve davranışınıza ilişkin içgörünüz olduğu için sizi mahkum ediyorum… Sizi toplum için bir tehlike olarak görüyorum,” dedi.

Bu arada Rockley, iddia edilen suçlamaları kabul etti ve daha sonraki bir tarihte yargılanacak.

Yargıç Heffernan, Ciracovitch'in kurbanlarından veya ailelerinden nasıl özür dilemediğini kaydetti.

2

Yargıç Heffernan, Ciracovitch’in kurbanlarından veya ailelerinden nasıl özür dilemediğini kaydetti.Kredi: Google

Kaynak : https://www.thesun.co.uk/news/18910470/brave-boy-exposes-nursery-worker-paedophile/

Yorum yapın