Amber Heard, Johnny Depp’in eski sevgililerinin onu şiddetle suçlamaktan çok korktuklarını öne sürüyorAmber Heard, Johnny Depp'in eski sevgililerinin onu şiddetle suçlamaktan çok korktuklarını öne sürüyor

Amber Heard, Johnny Depp’in diğer eski ortaklarının bir tepkiden çok korkmuş olabileceğini öne sürdü. Karayip Korsanları yıldız.

NBC’deki röportajında tarih çizgisi Cuma gecesi, su adamı aktör, Savannah Guthrie’nin neden Bay Depp’in eski sevgilileri arasında onu alenen şiddet uygulamakla suçlayan tek kişi olduğuyla ilgili bir soruya yanıt verdi.

Öne çıktığımda bana ne olduğuna bak, dedi. “Yapar mısın?” Çiftin Fairfax, Virginia’daki patlayıcı hakaret davası boyunca, Bayan Heard, birden fazla istismar iddiası hakkında ifade verdi.

Bay Depp, Bayan Heard’ı taciz ettiğini inkar etti ve bunun yerine ilişkilerinde tacizci olduğunu iddia etti. Duruşmanın dramatik bir anında, süper model Kate Moss, eski erkek arkadaşı Bay Depp’in 1990’larda çıkarken ona asla şiddet uygulamadığını söyledi.

Duruşma sırasında Bayan Heard, Bay Depp’in bir zamanlar Bayan Moss’u merdivenlerden aşağı ittiğine dair bir söylentiye atıfta bulundu. Bayan Moss daha sonra tanık olarak çağrıldı ve çift Jamaika’da tatildeyken bir dizi merdivenden düştüğünü ve o sırada Bay Depp’in onunla ilgilendiğini söyledi.

“Beni asla itmedi, tekmelemedi ya da herhangi bir merdivenden aşağı atmadı” dedi. Bay Depp’in diğer eski ortaklarından aktör Ellen Barkin de ifade verdi ve Bay Depp’in 1990’ların başında çıkarken bir keresinde bir otel odasına şarap şişesi fırlattığını söyledi.

Şişenin kendisine veya odadaki herhangi birine çarpmadığını, ancak o sırada otel odasındaki kendisine ve bir grup insana doğru atıldığını söyledi.

Kate Moss hakaret davasında ifade verdi

(EPA)

Bayan Heard, eski kocasıyla açtığı hakaret davasını kaybettiğinden ve kendisine 8.35 milyon dolar (6.83 milyon £) tazminat ödemesine karar verildiğinden beri, ilk röportajında ​​Bay Depp’in eski ilişkileri hakkında yorumlar yaptı.

Röportaj sırasında Bayan Heard, Guthrie’ye Bay Depp’i hala “sevdiğini”, “öleceği güne” kadar ifadesinin arkasında duracağına söz verdi ve iddia edilen cinsel şiddet hakkında konuşmanın “en korkutucu, en korkutucu şey” olduğunu söyledi.

Perşembe günü, Bay Depp’in ekibi röportaj hakkında şöyle bir bildiri yayınladı: “Ne yazık ki Johnny hayatına devam etmek isterken, sanık ve ekibi daha önce karara bağlanmış meseleleri tekrar etmeye, yeniden tasavvur etmeye ve yeniden dava etmeye geri döndüler. mahkeme tarafından ve bir jüri tarafından Johnny’nin lehine kesin olarak kararlaştırılan bir karar.”

Bayan Heard’ın ekibi kendi açıklamalarıyla yanıt verdi: “Bay Depp veya ekibinin bununla bir sorunu varsa, Johnny’nin kendisinin bir saat boyunca Savannah Gutherie ile oturup tüm sorularını yanıtlamasını öneririz.”

Bay Depp, eski karısına 2018 tarihli bir op-ed nedeniyle hakaret davası açtı. Washington post burada kendini aile içi taciz kurbanı olarak tanımladı ve “konuşan kadınlara karşı kültürümüzün gazabının tüm gücünü” hissettiğinden bahsetti.

Altı haftalık dramatik duruşmanın ardından, bu ayın başlarında yedi kişilik bir jüri, Bayan Heard’ın kendisini üç suçlamada da karaladığını belirledi. Fairfax County Circuit Yargıcı Penney Azcarate ikincisini eyaletin yasal sınırı olan 350.000$’a indirmeden önce jüri üyeleri Bay Depp’e 10 milyon dolar tazminat ve 5 milyon dolar cezai tazminat verdi.

Bayan Heard, eski kocasına karşı açtığı üç karşı davadan birini kazandı ve jüri, Bay Depp’in – avukatı Adam Waldman aracılığıyla – 2016’daki bir olayla ilgili iddialarını “pusu, aldatmaca” olarak nitelendirerek onu karaladığını tespit etti. Telafi edici tazminat olarak 2 milyon dolar, cezai tazminat olarak 0 dolar verildi. su adamı Oyuncu 8.35 milyon dolar cebinden çıktı.Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/amber-heard-johnny-depp-exes-dateline-b2104150.html

Yorum yapın