Amber Heard temyizi – en son: Johnny Depp’in avukatları, davayı çözmek için son teklifte mahkemede oyuncunun ekibiyle buluşacakAmber Heard temyizi - en son: Johnny Depp'in avukatları, davayı çözmek için son teklifte mahkemede oyuncunun ekibiyle buluşacak

Savannah Guthrie, Johnny Depp’le alay eden sesli Amber Heard’ı sorguya çekiyor

Johnny Depp ve Amber Heard’ın avukatları, aktörlerin yasal savaşlarını daha fazla uzatmamaya karar vermesi halinde olası bir çözüm için Cuma günü mahkemede buluşacak.

1 Haziran’da bir Virginia jürisi, geniş çapta izlenen altı haftalık bir davada Bayan Heard’ın eski kocası Bay Depp’i karaladığına karar verdi.

Ayrıca, Bay Depp’e karşı açtığı karşı davanın bazı yönlerinde Bayan Heard’ın lehine karar verdi. Jüri, Bay Depp’in Bayan Heard aleyhindeki üç iddiayı da kanıtladığını tespit ettikten sonra 15 milyon dolar tazminata hükmetti. Eyalet yasalarıyla belirlenen sınırlar nedeniyle miktar 10 milyon dolara düşürüldü.

Duruşmayı denetleyen Yargıç Penney Azcarate, iki oyuncu bir anlaşmaya varamazlarsa, Cuma günü yapması beklenen kararı henüz dosyaya koymadı.

21 gün sonra, dava Virginia Temyiz Mahkemesi’ne taşınacak ve her iki tarafın da temyiz bildiriminde bulunmak için 30 günü olacak.

Oyuncuların Cuma günkü duruşma için mahkeme salonunda bulunmaları gerekmiyor.

1656068566

Depp’in avukatları, temyizi durdurması halinde Heard’a karşı tazminattan düşeceklerini söyledi

Bu ayın başlarında, röportaj sırasında Günaydın Amerika Johnny Depp’in eski karısı Amber Heard’a karşı açtığı iftira davasında galip gelmesinden sadece birkaç gün sonra, Karayip Korsanları aktörünün avukatları, ekiplerinin onu eski kocasına borçlu olduğu milyonları ödemekten kurtaracak bir anlaşma yaptığını belirtti.

ABC Sunucu George Stephanopoulos, avukatlara Ben Chew ve Camille Vasquez’e ağ ile yaptıkları iki görüşmeden ilkinde, Bay Depp’in Bayan Heard’ın temyizini geri çekmesi halinde tazminattan vazgeçip vazgeçmeyeceğini sordu ve Bay Chew, davanın müvekkili için “asla parayla ilgili olmadığını” söyledi.

“Amacın Bayan Heard’ı yoksullaştırmak olmadığını söylediniz – Bay Depp’in herhangi bir maddi tazminat ödemesi karşılığında temyizden vazgeçtiği bir anlaşma görmemiz mümkün mü?” ev sahibi avukatlara sordu.

Bay Chew, Bay Depp ile yaptığı özel konuşmalar hakkında konuşamayacağını ancak aktörün ifade verdiğini ve avukatların kapanış konuşmasında söylediklerini kaydettiğini söyledi.

The Independent’ın raporunun tamamını okuyun Gustaf Kilander aşağıda:

Johanna Chisholm24 Haziran 2022 12:02

1656068121

Johnny Depp ve Amber Heard avukatları davayı sonlandırmak için mahkemede buluşacak

Johnny Depp, eski karısı ve diğer aktör Amber Heard’a karşı açtığı hakaret davasında jüri tarafından üç gün süren müzakerelerin ardından galip geldi ve Heard’a karşı davasında kısmi bir galibiyet verdi.

Jüri, Depp’e toplamda 10 milyon dolar tazminat ve 5 milyon dolar cezai tazminat verirken, Heard’a 2 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verildi.

Depp veya Heard’ın duruşma için Virginia mahkemesinde şahsen bulunması gerekmese de, aktörlerin yasal savaşlarını daha fazla uzatmamaya karar vermeleri halinde, oyuncuların avukatlarının Cuma günü olası bir çözüm için mahkemede buluşması planlanıyor.

Duruşmayı denetleyen Yargıç Penney Azcarate, henüz karara bağlanmadı ve televizyonda yayınlandığı haftalarda medyayı çılgına çeviren davada her iki taraf da bir anlaşmaya varmadıkça Cuma gününe kadar zamanı var.

Hakim, jüri kararı üzerinde her iki tarafın sözlü argümanlarını kabul edebilir ve bir anlaşmaya varmazlarsa, Yargıç Azcarate karara girer, içeriden öğrenen bildirildi.

21 gün sonra, dava Virginia Temyiz Mahkemesi’ne taşınacak ve her iki tarafın da temyiz bildiriminde bulunmak için 30 günü olacak.

Tüm hikayeyi okumaya devam edin Alisha Rahaman Sarkar aşağıda:

Johanna Chisholm24 Haziran 2022 11:55

1655984713

Avukatlar, Amber Heard’ın Johnny Depp kararına itiraz etme seçenekleri hakkında ne diyor?

Johnny Depp’in hakaret davasında tekrar galip gelmesinden sonra Amber Heard, avukatı basına müvekkilinin “kesinlikle” temyize gitmek istediğini söyledi.

NBC News ile yaptığı oturma görüşmesinde Elaine Bredehoft, müvekkilinin temyiz için “mükemmel gerekçeleri” olduğu sonucuna vardı ve mahkemenin kendisine hükmettiği toplu tutarı “kesinlikle ödeyemeyeceğini” belirtti.

Bu ifşanın ardından, Bağımsız Bayan Heard’ın temyiz, hatta yeni bir duruşma için hangi olası gerekçeleri olduğu konusunda üç avukatın uzmanlığından yararlandı. Müşterileri arasında Janice Dickinson, Mischa Barton ve Jeffrey Epstein’ın birkaç kurbanı olan The Bloom Firmasından Lisa Bloom; Law & Crime ağında sunucu ve avukat olan Jesse Weber; ve Beverly Hills’de eğlence sektöründen müşterileri temsil eden eğlence avukatı Mitra Ahouraian.

Avukatların Bayan Heard’ın yasal başvuru yolu olarak takip edebileceğini öne sürdüğü bir nokta, Fairfax, Virginia davasındaki jüri üyelerinin duruşmaların sürdüğü yedi hafta boyunca tecrit edilmemesiydi.

Davayı okumamaları ve dışarıdan herhangi bir araştırma yapmamaları talimatı verildi, ancak davanın uzunluğu, davanın televizyonda yayınlanması ve ezici bir çoğunlukla çevrimiçi tartışılması gerçeğiyle birleştiğinde, jüri üyelerinin fizibil olarak tecrit edilmiş kalıp kalamayacakları konusunda soruları gündeme getirdi. deneme ile ilgili herhangi bir içerik.

“[Ms Heard’s team] Hatta jüri tecrit edilmediğinden, tüm Depp hayranlarına ve medya incelemesine maruz kaldıklarını ve bunun kararı lekelediğini göstermeye çalışabilirdi,” dedi Bay Weber, bunun “bunun için büyük bir sorun olacak gibi göründüğünü” ekledi. [Ms Heard]ekibi temyizde”.

The Independent’ın bildirdiğine göre, Bayan Heard’ın hukuk ekibinin izleyebileceği diğer olası yolları okumaya devam edin Clemence Michallon.

Johanna Chisholm23 Haziran 2022 12:45Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/johnny-depp-trial-amber-heard-lawyers-latest-b2108596.html

Yorum yapın