Canavar tecavüzcüsü, korku saldırısı sırasında durması için ona yalvardıktan sonra 12 yaşındaki kurbana hasta sözler söyledi


HASTA bir canavar tecavüzcüsü, bir korku saldırısı sırasında durması için yalvardıktan sonra 12 yaşındaki bir kurbana ‘tecavüze uğramayı hak ettiğini’ söyledi.

Cory John Taylor bir kurbana tecavüz ettikten sonra “aşk budur, benim kız arkadaşım olduğun için elde ettiğin şey bu” dedi.

Cory John Taylor, 12 yaşındaki kızları taciz etmekten suçlu bulundu.

1

Cory John Taylor, 12 yaşındaki kızları taciz etmekten suçlu bulundu.Kredi bilgileri: NZME

31 yaşındaki zanlı, derin uykudayken bir kurbana da tecavüz etti. Yeni Zelanda Habercisi.

Seks avcısı, 1992 ve 2021 yılları arasında, 14 şikayetçi de dahil olmak üzere tanıdığı kadınların çocuklarına ve çaresiz genç kızlara cinsel saldırıda bulundu.

Bazıları daha sekiz yaşındaydı.

Yeni Zelandalı dedektif Johnny Robertson-O’Byrne, mağdurların maruz kaldığı istismarı korkunç olarak nitelendirdi ve davanın 10 yıllık kariyerinde üzerinde çalıştığı en zorlardan biri olduğunu söyledi.

'Çevrimiçi kadınları hedef alan seri tecavüzcünün ABD genelinde kurbanları olabilir' uyarısı
Sapık pizza dükkanı sahibi karısını öldürüp sığ bir mezara gömdü

Open Justice’e verdiği demeçte, “Muhtemelen uğraşmak zorunda kaldığım en kötü aile içi şiddete dayalı suç serilerinden biri” dedi.

“Hiç kimse bunu yaşamak zorunda kalmamalı.”

Polisler, hayatta kalanlardan gelen ihbarların ardından bir yıl süren soruşturmanın ardından Taylor’ı tutukladı.

Hüküm giymiş tecavüzcünün sarhoş olup şiddet uygulayacağını ve kendini gençlerin üzerine iteceğini ve onlara agresif bir şekilde tecavüz edeceğini ya da sosyal medyada gençlerle cinsel içerikli sohbetler yapacağını söylediler.

Seri tacizci, tecavüz, cinsel saldırı ve 12 ila 16 yaş arasındaki kişilerle cinsel ilişkiye girmek ve genç bir kişiyi uygunsuz materyallere maruz bırakmak suçlamalarını kabul etti.

20 yıl hapis cezasına çarptırıldı, ancak suçunu kabul ettiği ve kişisel koşulların hakim olduğu için 14’e düşürüldü.

Mağdurlardan biri mahkemeye Taylor’ın “benim çektiğim şekilde acı çekmesini istediğini söyledi. Yaptığının bedelini ödemesi gerekiyor” dedi.

Tecavüze uğradıktan sonra hamile kalan bir diğeri, fiziksel, cinsel ve duygusal istismar dahil “her türlü cehennemi” yaşadığını söyledi.

Taylor’ın kendisini bayılacak kadar boğduğunu ve boğazına bıçak dayadığını söyledi.

13 yaşında tecavüze uğrayan bir genç, saldırının “bir ışık benden uzaklaştığını” söyledi.

Dedi ki: “Dünyam tersine dönmüş gibi hissettim.”

Diğerleri, paedo tecavüzcünün onları yatağa sıkıştırdığını ve seks sırasında ve sonrasında onları dövdüğünü ve onu terk ederlerse ailelerini öldürmekle tehdit ettiğini söyledi.

Bir diğeri mahkemeyi Taylor’ın cazibesine kapılmamaya veya pişmanlık duymamaya çağırdı.

“Onlar sadece boş sözler, asla yanıldığını kabul etmeyecek” dedi.

Taylor, bir kurbanı defalarca tecavüz edip kanamasına neden olan “küçük mavi hap” aldıktan sonra 14 saatlik korkunç bir çileye maruz bıraktı.

Hiç kimse bunu yaşamak zorunda kalmamalı

Dedektif Johnny Robertson-O’Byrne

Bir tecavüz sırasında Taylor kurbanına bunu istediğini ve çocukları yan odadayken yalvardığını söyledi.

Ayrıca 12 yaşından küçük kızlara çikolata vererek ve onlara dokunmasına izin vermek için telefonunu kullanmalarına izin vererek rüşvet verdi.

Bazı kurbanlar direndiklerinde saçlarını yolarken, bir diğeri Taylor’ın yardım için çığlık atmaya çalıştığında elini boğazına koyup sıktığı anı anlattı.

Daha sonra, kadına “git ve iğrenç benliğini temizle, sonra ona öğle yemeği ısmarla” dedi.

Taylor’ın savunma avukatı Eric Forster, müvekkilinin babasının intiharının ardından devlet korumasına alınmasının ardından kendisinin de taciz kurbanı olduğunu ve içki içmeye ve cinsel saldırganlığa meyilli olduğunu söyledi.

Forster’a göre, Taylor yaptıklarının ‘etkilerini görmeye başlıyordu’ ve geçmişi göz önüne alındığında cezasında indirim istedi.

Adalet Cooke, genç kadınları cesaretlerinden dolayı övdü.

Büyük göğüslü kadın 'göstermek' için trollük yaptı ama sadece 'var' olduğu konusunda ısrar etti
İngiltere'nin en şanslı caddesi, 19 komşunun 'hayatı değiştiren' loto kazançlarını kepçe olarak ortaya çıktı

Robertson-O’Byrne şunları söyledi: “Her biriyle ve kendileriyle yaptıkları şekilde başa çıktıkları için onlarla gurur duyuyorum. Çok cesurlardı”

Taylor 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı, ancak kişisel koşulları nedeniyle yüzde 25 indirim ve fazladan bir yıl izin verildi.

Kaynak : https://www.thesun.co.uk/news/18984434/man-rapes-underage-girl-cory-john-taylor/

Yorum yapın