Helal Kozmetikte Puresh Markası

Merhaba. Müslüman hanımlara müjde! Sizler de artık profesyonel olarak cilt bakımlarınızı en helalinden ve sağlıklısından yapabileceksiniz. Müslümanlar olarak helal, sağlıklı ve katkısız (Alkol ve domuz türevleri) cilt bakımı ürünler konusunda büyük sıkıntılar yaşadık senelerce. İçindeki maddeleri ve üretim proseslerini bilmediği için ihtiyaç duyduğu halde bakım ürünü kullanamayan Müslüman bayanlar çok fazla. Ciltleri kuruyor, sivilce izleri kalıyor, kaşınıyor, çatlıyor, güneşten olumsuz etkileniyor, cildinin nem oranı düşüyor, istediği gibi bir cilt elde edemiyor gibi gibi. ancak korucuyu hiç bir ürün kullanamıyorlar. Ne için? İçeriğine itimat edemedikleri için.

İşte tam bu noktada imdadımızda DAEDUCK firması yetişti. Koreli bir firma olan bu şirket Puresh ve JNH Halal kategorilerinde 249 ürününe GİMDES’ten sertifika almayı başardı. Hemde içerisinde hiç bir şekilde ALKOL VE DOMUZ TÜREVİ katkılar kullanmadan. Ayrıca sağlığa Zararlı paraben, SLS, triklosan vb. katkıları da kullanmadan bu enfes ürünleri bizlere sundular. Profesörün bu alanda 20 yıllık bir deneyim ve tecrübesi mevcut. Ürünleri bu yüzden kullananlar fark ediyorlar. Etkisini ilk andan itibaren anlıyorsunuz. Ürünlerin içerisinde kullanılan etken maddeler çok kaliteli ve uzun uğraşlar sonucu elde edilmiş maddeler.

Peki gelelim Sayın HYUN PYO kalkıp koreden bula bula GİMDES’i nasıl buldu ve ne için buralara kadar gelip sertifika aldı. (: Cevabı ise; Afrika, Orta Asya, Arap ülkeleri gibi ülkelerde de insanların gönül rahatlığı ile alabileceği ürünler üretmek istemiş. Bunun için sertifikalama şirketi aramaya başlamış ve aradıkça helal anlamda en güvenilir şirket olan GİMDES’i bulmuş ve bütün şartları kabul ederek ürün içeriklerini ona göre düzenlemişler. ( Kore’den buralara kadar sırf sertifika için gelmekte muazzam bir başarı ve idealistlik örneği olsa gerek (: )
Haydi senelerdir ürün içeriğine güvenemeyip cilt bakımı yapamayan hanımlar. Sizlerin de  cildinize bakım yapmak ve güzelleşmek en doğal hakkınız!

Bir cevap yazın