Ivanka Trump, babanın 2020 sonuçlarını kabul ettiğini açıklamasına rağmen seçimlerde ‘mücadeleye devam etmesi gerektiğini’ söyledi: film iddialarıIvanka Trump, babanın 2020 sonuçlarını kabul ettiğini açıklamasına rağmen seçimlerde 'mücadeleye devam etmesi gerektiğini' söyledi: film iddiaları

Ivanka Trump, babasının 2020 seçim sonucuyla Aralık ayına kadar savaşmaya devam etmesini istedi, yeni belgesel görüntüleri gösteriyor ki, son 6 Ocak duruşmalarında Donald Trump’ın seçim kaybını hızla kabul ettiğine dair tanıklığıyla çelişiyor.

Eski başkanın kızı, Aralık ayı ortasında bir film ekibine, henüz yayınlanmayan bir belgeselin parçası olarak, Bay Trump’ın “tüm yasal yollar tükenene kadar savaşmaya devam etmesini” istediğini söyledi. New York Times raporlar.

Trump, babasının seçim komplolarından “alınması” hakkında “Başkanın dediği gibi, her bir oyların sayılması ve duyulması gerektiğini düşünüyorum ve o sessizler için kampanya yürüttü” dedi. Zamanlar. “Ve bence birçok Amerikalı şu anda haklarından çok ama çok mahrum hissediyor ve gerçekten seçimlerimizin kutsallığını sorguluyor ve bu doğru değil, kabul edilemez.”

Bu, Bayan Trump’ın bu ayın başlarında, Trump yönetiminin başsavcısı Bill Barr’ın seçimden kısa bir süre sonra, anlamlı bir seçim sahtekarlığının meydana gelmediği ve Joe Biden’ın kazanmasının meşru olduğu yönündeki bulgusunu desteklediğine dair ifadesine ters düşüyor.

Bayan Trump, 6 Ocak özel komitesine kaydedilen ifadesinde “Benim bakış açımı etkiledi” dedi. “AG Barr’a saygı duydum ve söylediklerini kabul ettim.”

Bağımsız yorum için Bayan Trump’a ulaştı.

Röportaj, film yapımcısı Alex Holder’ın 6 Ocak olaylarını araştıran kongre komitesine teslim ettiği bir dizi kayıttan oluşuyor.

Bay Holder, 2020 seçimlerinin bitimine yakın günlerde Donald, Ivanka ve Eric Trump’ın yanı sıra Jared Kusher ve başkan yardımcısı Mike Pence ile röportaj yaptı. emsalsiz Bu yaz.

İngiliz film yapımcısının bu Perşembe günü Kongre tarafından röportaj yapması bekleniyor.

Bu bir son dakika haberidir ve yeni bilgilerle güncellenecektir..Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/ivanka-trump-documentary-january-6-b2106403.html

Yorum yapın