Jaylon Ferguson: Baltimore Ravens defans oyuncusu 26 yaşında öldüJaylon Ferguson: Baltimore Ravens defans oyuncusu 26 yaşında öldü

Baltimore Ravens, Ulusal Futbol Ligi (NFL) tarafında defans oyuncusu olarak oynayan 26 yaşındaki Jaylon Ferguson’un ölümünü duyurdu.

Kuzgunlar söz konusu Çarşamba günü: “Jaylon Ferguson’un trajik ölümü bizi derinden üzdü. Kocaman bir gülümseme ve bulaşıcı kişiliğe sahip nazik, saygılı bir genç adamdı.

Kuzgunlar, “Çok erken kaybedilen bir hayatın yasını tutarken Jaylon’un ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimizi sunuyoruz” dedi.

Ferguson’un menajeri Safarrah Lawson, ailesinin stoperin ani ölümünün ardından mahremiyet ve dua istediğini söyledi.

“Baltimore Ravens LB Jaylon Ferguson’un vefatını büyük bir üzüntüyle duyurmaktayız. Aile, bu deneme süresi boyunca dualarınızı ve mahremiyetinizi istiyor, ”dedi Bay Lawson.

Herhangi bir ölüm nedeni bildirilmezken, 2019’da Ravens’a katılan popüler NFL oyuncusuna haraç ödendi.

Jaylon Ferguson’un trajik kaybını duyduğumuza üzüldük” dedi. söz konusu futbol ligi bir açıklamada. “NFL ailesi, sevdiklerine en derin taziyelerimizi gönderiyor.”

Kevin Oestreicher, LockedOnRavens podcast’inin sunucusu ve yapımcısı şunları yazdı: “Kesinlikle söz yok. Gerçekten şok ve üzdü Huzur içinde yat Jaylon Ferguson”.

NFL’ye göre Ferguson daha önce Louisiana Tech için oynadı ve üç sezonda Ravens ile 67 top ve 4.5 çuval olmak üzere 38 maç oynadı.

Geride bir oğlu ve kızı bırakır.

Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/jaylon-ferguson-death-baltimore-ravens-b2106841.html

Yorum yapın