Joe Biden’ın kızı, başkan sahilde gezintiye çıkarken basına geri adım atmasını söylediJoe Biden'ın kızı, başkan sahilde gezintiye çıkarken basına geri adım atmasını söyledi

Joe Biden’ın kızı, babası Delaware’de başkanlık sahilinde gezintiye çıkarken basına geri adım atmasını söyledi.

Ashley Biden ve Bay Biden’ın torunu Natalie, ailesiyle Rehoboth Plajı’nda yürürken başkomutan gazetecilerle sohbet etmeye başlayınca müdahale etti.

“Hayır, artık yok – Daha fazla soru yok,” dedi ilk kızı, Pazartesi yürüyüşü sırasında ellerini kaldırırken babasının arkasından.

Ancak Bay Biden, Almanya’nın Bavyera Alpleri’nde yapılacak olan G7 toplantısı hakkında kendisine sorulduğunda siyaset konuşmaktan kendini alamadı.

“Evet, başlattığımı hatırlayacağınız şeylerden biri uluslararası sabit vergiydi. İmzalamamız gereken 140 kadar ülke var,” dedi Bay Biden, torununa “Geliyorum” demeden önce.

Başkan Joe Biden, solda torunu Natalie Biden ve sağda kızı Ashley Biden ile sahilde yürüdükten sonra medyaya konuşuyor, 20 Haziran 2022 Pazartesi, Rehoboth Beach, Del.

(AP)

Bay Biden, “Bu, oğlum Beau’nun en büyük kızı ve bana ‘baba, büyükbaba, baba, hadi gidelim’ demeye çalışıyor” dedi. dedi başkan.

Kadınlar daha sonra Pazar günü Babalar Günü’nü nasıl geçirdiklerini anlattılar ve Natalie DailyMail.com’a “Akşam yemeği yedik” dedi.

Ashley, ilk ailenin “Hep birlikte takıldığını” söyledi ve Natalie, “Ve biz de bulmacalar yaptık” diye ekledi.

Başkan Joe Biden, 20 Haziran 2022 Pazartesi günü Del Rehoboth Plajı’nda torunu Natalie Biden ve kızı Ashley Biden ile sahilde yürürken insanlarla konuşuyor.

(AP)

Biden ailesi, Bay Biden’ın geçen yıl yasayla imzaladığı Juneteenth federal tatilinde Delaware’de vakit geçiriyordu.

Bay Biden, kumların üzerinden geçerken kendisini tanıyan sahil sakinleriyle fotoğraf çektirdi.Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/joe-biden-daughter-beach-delaware-b2105540.html

Yorum yapın