Karısını “öldürmeden ve sonra tüyler ürpertici bir mesajla annesini aramadan” saatler önce öpen kocanın tüyler ürpertici son fotoğrafı


BU, karısını öldürmeden saatler önce öpen ve ardından tüyler ürpertici bir mesajla annesini arayan bir kocanın akıldan çıkmayan son fotoğrafı.

38 yaşındaki iki çocuk annesi Donatella Miccoli, İtalya’nın güneyindeki evlerinde 38 yaşındaki kocası Matteo Verdesca tarafından bıçaklanarak öldürülmeden saatler önce Instagram’da ihale fotoğrafını yayınladı.

Donatella Miccoli, kocası Matteo Verdesca ile ateşli bir tartışmanın ardından bıçaklanarak öldürüldü.

2

Donatella Miccoli, kocası Matteo Verdesca ile ateşli bir tartışmanın ardından bıçaklanarak öldürüldü.Kredi bilgileri: Newsflash
Verdesca annesini aradı ve karısını öldürdükten kısa bir süre sonra 'berbat ettiğini' söyledi.

2

Verdesca annesini aradı ve karısını öldürdükten kısa bir süre sonra ‘berbat ettiğini’ söyledi.Kredi bilgileri: Newsflash

Donatella’nın gönderisi ürkütücü bir şekilde ileri görüşlüydü ve Anto Paga’nın ‘La parte piu bella di me’ (‘En Güzel Parçam’) parçasındaki ‘Ve birlikte biz dünyanın sonuyuz’ şarkı sözüne bir başlık içeriyordu.

Ve Facebook’taki profil resmi, tüm ailenin bir fotoğrafını gösterdi, altında Verdesca’nın “Seni seviyorum” yorumunu yaptığı ve Donatella’nın yanıtladığı: “Biz de seni seviyoruz”.

Dokuz yıllık evli çiftin 7 yaşında bir kızı ve 2 yaşında bir oğlu vardı.

Verdesca’nın daha önceki bir ilişkisinden 18 yaşında başka bir oğlu daha vardı.

Okul sporları yıldızının ürpertici aşağı sarmalı, 'hamile eski' başını kesen'
Jessie Wallace, 'içki baskınından sonra polise saldırmaktan' tutuklandı

Suçun işlendiği gece, Verdesca çocukları pijama partisi için büyükanne ve büyükbabalarının evine götürmeden önce aile Novoli köylerinde yürüyüşe çıkmıştı.

Daha sonra Donatella ile eve döndü.

Komşular daha sonra şiddetli bir tartışma duyduklarını bildirdiler ve bunun Verdesca’nın 18 Haziran Cumartesi günü saat 2’den hemen önce bir bıçak alıp karısını öldürmesiyle sona erdiği söyleniyor.

Olay yerine ilk gelen ekipler Donatella’nın öldüğünü belirledi.

Verdesca’yı arayıp “İşi batırdım” dedikten sonra onu polise ihbar eden, Verdesca’nın kendi annesiydi.

Kömürleşmiş cesedi, saatler sonra Novoli’nin eteklerinde yanmış Renault Clio’sunun içinde cinayet-intihar olduğuna inanılan bir olayda bulundu. Haber İtalya 24.

Cinayeti neyin tetiklediği belli değil ama çifti tanıyanlar Verdesca’yı “çok kıskanç, bazen patolojik” olarak nitelendirdi.

Novoli Belediye Başkanı Marco De Luca, “Ben bir belediye başkanıyım ama her şeyden önce bir erkeğim, bir aile babasıyım ve bu sabah bu trajedinin haberiyle kelimenin tam anlamıyla şok oldum” dedi.

Kaynak : https://www.thesun.co.uk/news/18949119/photo-shows-husband-with-wife-before-murder/

Yorum yapın