Mayorka’da 7 yaşındaki kız, otelin havuzundan çıkarılıp yoğun bakıma kaldırıldıktan sonra öldü.


Mayorka’da YEDİ yaşındaki bir çocuk, bir otel havuzundan çekildikten iki gün sonra hastanede öldü.

Genç kız, boğulmak üzereyken kurtarıldıktan sonra Pazartesi günü “kritik durumda” yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

7 yaşındaki çocuk hastanede hayatını kaybetti

1

7 yaşındaki çocuk hastanede hayatını kaybetti

Ve bugün adanın başkenti Palma’daki Son Espases Hastanesi’ndeki kaynaklar, onun yaşam mücadelesini kaybettiğini doğruladı.

Doğu sahil beldesi Calas de Mallorca’daki dört yıldızlı HYB Eurocalas Hotel’de Pazartesi günkü olayla ilgili rutin bir polis soruşturması sürüyor.

İrlandalı kız, Pazartesi öğleden sonra polisin ambulansın yolunu açmasıyla “kritik bir durumda” hastaneye kaldırıldı, böylece oraya mümkün olduğunca çabuk ulaşabildi.

İsmi açıklanmayan kızın ebeveynlerinin dün gece, kayıplarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için profesyonel yas danışmanlığı aldıkları söylendi.

Uçurtma paraşütü paraşütünü kestikten sonra korku anı yamaç paraşütü ölüme daldı
Moment modeli, vaka durumunda cesedin bulunmasından önceki ölüm günlerini 'tahmin ediyor'

Bölgesel hükümet tarafından işletilen bir acil durum koordinasyon merkezinin sözcüsü Salı günü şunları söyledi: “Pazartesi günü öğleden sonra 15.40 civarında, cankurtaranların havuzun dibinde hareketsiz yatan genç bir kızı fark ettiğini ve onu kurtarmak için daldığını söylemek için aradık.

“Kalp krizi geçirdiği için sudan çıkardıktan sonra ona kalp masajı yaptılar.

“Sağlık ekipleri olay yerine ulaştıktan sonra onu diriltmeye çalışmaya devam etti ve ambulansın arkasında tekrar nefes aldırdı.

“Son Espases Hastanesi’ne kaldırıldı.”

5 Haziran’da, Belfast’ın kuzeyinden altı yaşındaki Corey Aughey, Mayorka’nın Love Island villasının yakınındaki Sa Coma tatil beldesinde ailesiyle birlikte kaldığı otelin yüzme havuzuna düştükten sonra hastanede öldü.

Geçen ay İngiliz bir yürümeye başlayan çocuk Costa Blanca’da bir yüzme havuzu kazasında boğuldu.

Freddie Joseph Briggs, 25 Mayıs’ta Benidorm yakınlarındaki Aigues köyündeki ailesinin evindeki havuzda öldü ve yerel konseyin üç günlük yas ilan etmesine yol açtı.

19 aylık erkek çocuk, yakındaki bir mezarlığa gömülmeden önce vaftiz edildiği Belfast’taki bir kilisedeki cenaze töreninde anıldı.

Peder Thomas McGlynn, ayin sırasında yas tutanlara, gencin etrafındakilere mutluluk getirdiğini ve kısa hayatından “dolu dolu” keyif aldığını söyledi.

Çocuğun arkadaşları tarafından Briggsy olarak bilinen ve Mansfield, Notts ve Belfast doğumlu anne Jane Mohan’dan olduğu düşünülen babası Marc Briggs, trajediden kısa bir süre önce Costa Blanca’ya taşınmıştı.

9 Mayıs’ta İngiliz bir adam, yakındaki bir nehirde boğuldu ve bu nehir geçen ay içinde köpeğini kurtarmaya çalışırken diğer üç kişinin hayatına mal oldu.

Aslen Gateshead’den olan eski Kraliyet Donanması denizcisi Paul Lebihan, Costa Blanca tatil beldesi Benidorm’a kısa bir sürüş mesafesinde bir güzellik noktasında nehirde zorluk çektikten sonra öldü.

Arkadaşlar ve sevenler daha sonra 24 yaşındaki hevesli amatör boksöre saygılarını sundular ve bir GoFundMe çağrısı oluşturdular ve bu hedef, ailesinin Paul’ün cesedini eve getirmesine ve cenaze masraflarına yardım etmesine yardımcı olmak için şimdiden yaklaşık yarısını 15.000 sterlin yükseltti.

Love Island hayranları, Tasha Ghouri ile ilgili sorunu tespit ettikten sonra yapımcılara yardım etmeleri için yalvarıyor
Ben 8 bedenim ve arkadaşım 18, işlerin nasıl farklı göründüğünü göstermek için aynısını giydik

7 Haziran’ın erken saatlerinde, Barselona’nın güneyindeki Sitges’te bir İngiliz tatilci kayalara düştükten sonra öldü.

23 yaşındaki adam, polisin o sırada deniz kenarında bir kilisenin önünde bir replika toptan düştüğü sırada meydana geldiğini söylediği bir kazada dengesini kaybederek anında öldü.

Hikayeleriniz için para ödüyoruz!

The Sun haber masası için bir hikayeniz var mı?

Kaynak : https://www.thesun.co.uk/news/18971970/girl-dies-pulled-hotel-pool-majorca/

Yorum yapın