Medya patronu Rupert Murdoch ve model Jerry Hall’un boşandığı bildirildiMedya patronu Rupert Murdoch ve model Jerry Hall'un boşandığı bildirildi

Medya patronu Rupert Murdoch’un aktris ve model Jerry Hall’dan boşandığı bildirildi. New York Times raporlarkonuyla ilgili bilgisi olan iki isimsiz kaynağa atıfta bulundu.

Bay Murdoch’un sözcüsü Bryce Tom, konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti. Zamanlar bildiri.

Bağımsız yorum için Bayan Hall ile temasa geçti.

Çift, 2016 yılında Londra’da evlendi. bir yıldan az bir süre flört ettikten sonra.

O sırada Murdoch, Twitter’da “dünyanın en şanslı ve en mutlu adamı” olduğunu söyledi.

Söylentilere göre bölünmenin, Fox News’in ana şirketlerindeki hisseleri de içeren Bay Murdoch’ın medya imparatorluğunu etkilemesi pek olası değil. Wall Street Journal, Güneş, ve Sky News Avustralya.

İşletmeler üzerindeki kontrol, oy hakları Bay Murdoch ile en büyük dört çocuğu: Lachlan, Elisabeth, James ve Prudence arasında paylaşıldığı bir tröstte bulunuyor.

91 yaşındaki ve 17,7 milyar dolar değerinde olduğu bildirilen Bay Murdoch, girişimci Wendi Deng, gazeteci Anna Murdoch Mann ve Avustralyalı model Patricia Booker ile daha önce üç kez evlendi.

65 yaşındaki Bayan Hall, daha önce Rolling Stones solisti Mick Jagger ile evliydi.

İkisinin daha önceki evliliklerinden çocukları olmasına rağmen birlikte çocukları yok.

Bay Murdoch ve Bayan Hall, medya patronunun kız kardeşlerinden biri ve yeğeni tarafından tanıştırıldı. Daily Mail raporları.

2015 yılının Ekim ayında Londra’daki Rugby Dünya Kupası finalinde birlikte görünerek ilişkilerini halka duyurdular.Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/rupert-murdoch-jerry-hall-divorce-b2107176.html

Yorum yapın