Trump, kendi yardımcılarını ve komitesini kör eden gizli bir belgeselde 6 Ocak hakkında konuşurken çekildiTrump, kendi yardımcılarını ve komitesini kör eden gizli bir belgeselde 6 Ocak hakkında konuşurken çekildi

Eski Trump yetkililerini kör eden belgeselin fragmanı yayınlandı ve Capitol isyanı sırasında eski cumhurbaşkanı ve ailesinin hayatına bir bakış attı.

Belgesel görüntüleri, Capitol isyanını araştıran House Select Committee tarafından mahkemeye çağrıldı ve eski Başkan Donald Trump ve ailesi ile 11 saatlik röportajları içeriyor. Film yapımcısı Alex Holder, panele 6 Ocak’ta Capitol’de çekilmiş bir kısmı da dahil olmak üzere saatlerce ilgili görüntüleri verdi.

Fragman, Bay Trump, Ivanka Trump ve Donald Trump Jr ve Eric Trump’ın film yapımcısıyla bire bir röportajlar için oturduğunu gösteriyor.

Bir dizi hızlı klipte, Bayan Trump’ın babasının “dürüst” olduğunu ve “kim olduğunu” söylediği duyulabilir.

Donald Trump Jr, Bay Trump’ın sesi karavana kesilmeden önce babasının “yaptığı her şeyin doğru olduğunu” düşündüğünü söyledi.

Başkan Trump, Capitol ayaklanmasının görüntülerinde sesini çalarken, “Bana iyi davranmadıkları sürece insanlara iyi davrandığımı düşünüyorum, bu durumda savaşa girersiniz” dedi.

Fragmanın sonuna doğru Bay Holder, Bay Trump’a 6 Ocak hakkında konuşup konuşamayacaklarını soruyor. Bay Trump “evet” yanıtını veriyor.

Belgeselin varlığı, Bay Trump’ın eski yardımcılarının ve çalışanlarının çoğu için bir şok oldu.

“Bu ne *** bu?” eski bir yardımcının söylediğine göre Yuvarlanan kaya.

Ivanka Trump, Capitol isyanını araştıran Meclis Seçim Komitesi tarafından mahkeme celbi verilen ‘Eşi benzeri görülmemiş’ belgeselinde göründüğü gibi.

(ekran görüntüsü)

Eski Başkan Donald Trump’a ‘evet’ yanıtını verdiği Capitol isyanını tartışıp tartışmayacağı soruluyor. Görüntü, ‘Eşi benzeri görülmemiş’ belgeselinden bir ekran görüntüsüdür. Belgeselin yapımcısı Alex Holder, Meclis Seçim Komitesi tarafından mahkemeye çağrıldı ve tüm görüntülerini teslim etmesi istendi.

(ekran görüntüsü)

Göre New York TimesMaggie Haberman, Bay Trump’ın yakın çevresinden çok az kişi belgeselin varlığından haberdardı, çünkü muhtemelen üst düzey yetkililerden ziyade eski başkan ve çocuklarına odaklandı.

Belgesel, bu yaz Discovery kanalının yayın hizmeti olan Discovery+’a gidiyor gibi görünüyor. Fragmana tarih eklenmemiş, sadece belirsiz bir “yakında gelecek”.

“Alex Holder’ın 2020 seçimleriyle ilgili ‘Eşsiz’ üç bölümlük belgesel dizisi bu yaz daha sonra Discover+’da yayınlanacak. Trump ailesinin kampanya izinde daha önce hiç görülmemiş görüntülerini ve seçim sonuçlarına tepkilerini içeren belgeseller, Trump, ailesi ve Beyaz Saray’da bulunan diğer kişilerle samimi ve benzeri görülmemiş röportajlar sunacak. sözcüsü yaptığı açıklamada CNN.

Meclis Seçim Komitesi, Bay Holder’ın Bay Trump ve ailesiyle yapılan röportajı içeren tüm görüntülerinin yanı sıra Capitol isyanına ilişkin herhangi bir görüntü veya tartışmayı talep etti.

Bay Holder, panelin isteklerini kabul etti ve görüntüleri teslim etti. Bir açıklamada, Meclis Seçim Komitesi ile tam işbirliği yapacağını söyledi.Kaynak : https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/trump-secret-documentary-jan-6-b2107842.html

Yorum yapın